Kapcsolatfelvétel

Cégnév Cégnév megadása kötelező! (Minimum 3 karakter)
Név Név megadása kötelező! (Minimum 4 karakter)
Telefonszám Telefonszám megadása kötelező!
E-mail cím E-mail cím megadása kötelező!
Ajánlatkérés
  Küldés folyamatban...

Elérhetőségeink

Pauker Holding Kft.
1047 Budapest, Baross utca 11-15.
Telefonszám: +36 1 272 22 90
Fax: +36 1 370 27 20

Menedzsment

Vértes Gábor

ügyvezető igazgató Közvetlen telefon: +36 1 272 23 15 Mobil telefon: +36 30 944 56 99 E-mail: vertes.gabor@pauker.hu

Varga Szilárd

kereskedelmi igazgató Közvetlen telefon: +36 1 272 22 97 Mobil telefon: +36 20 468 63 82 E-mail: varga.szilard@pauker-holding.hu

Strausz Éva

cégvezető Közvetlen telefon: +36 1 272 22 95 Mobil telefon: +36 20 928 95 72 E-mail: strausz.eva@pauker.hu

Leisz Tamás

termelési igazgató Közvetlen telefon: +36 1 272 22 94 Mobil telefon: +36 30 212 74 78 E-mail: leisz.tamas@pauker.hu

Szentinek Zsolt

termelési kontrolling igazgató Mobil telefon: +36 30 923 39 69 E-mail: szentinek.zsolt@pauker.hu

Kereskedelem

Formeszter Ágnes

értékesítési és marketing vezető Mobil telefon: + 36 20 954 92 43 E-mail: agnes.formeszter@pauker-holding.hu

Madar László

nagyvállalati ügyfélkapcsolati vezető Mobil telefon: + 36 30 942 25 29 E-mail: madar@pauker.hu

Bihari Piroska

kiemelt értékesítő Mobil telefon: +36 20 317 88 22 E-mail: bihari.piroska@pauker-holding.hu

Farkas József

kiemelt értékesítő Mobil telefon: +36 20 917 51 77 E-mail: farkas.jozsef@pauker-holding.hu

Gyetvai Gyula

kiemelt értékesítő Mobil telefon: +36 30 670 72 92 E-mail: gyetvai.gyula@pauker-holding.hu

Kovács Barbara

kiemelt értékesítő Mobil telefon: +36 20 981 83 90 E-mail: kovacs.barbara@pauker-holding.hu

Nemere Zsolt

export értékesítő Mobil telefon: +36 30 234 24 64 E-mail: nemere.zsolt@pauker-holding.hu

Schuch János

export értékesítő Mobil telefon: +36 20 278 47 47 E-mail: schuch.janos@pauker-holding.hu

Sylvain Jaulin

export értékesítő Mobil telefon: +36 20 456 44 43 E-mail: sylvain@pauker-holding.hu

Vértes Dániel

kiemelt értékesítő Mobil telefon: + 36 20 232 69 21 E-mail: vertes.daniel@pauker-holding.hu

Kalkuláció

Balassa István

kalkulációs csoportvezető Közvetlen telefon: +36 1 272 22 93 Mobil telefon: +36 20 981 74 19 E-mail: balassa.istvan@pauker.hu

Fajoyomi Anna

kalkulátor Közvetlen telefon: +36 1 272 22 90 /128 Mobil telefon: +36 20 395 06 70 E-mail: kalkulacio@pauker-holding.hu

Kurucz Pál

kalkulátor Közvetlen telefon: +36 1 272 22 90 Mobil telefon: +36 20 410 21 33 E-mail: kalkulacio@pauker-holding.hu

Sáfrány Annamária

kalkulátor Közvetlen telefon: +36 1 272 22 90 /146 Mobil telefon: +36 20 404 44 20 E-mail: kalkulacio@pauker-holding.hu

Varga Edina

kalkulátor Közvetlen telefon: +36 1 272 23 18 Mobil telefon: +36 20 440 81 88 E-mail: kalkulacio@pauker-holding.hu

Tóvizi Kinga

kalkulátor Közvetlen telefon: +36-1 272-2290 / 113 Mobil telefon: +36 20 315 07 25 E-mail: kalkulacio@pauker-holding.hu

Gyártáselőkészítés

Golej Gábor

gyártás-előkészítési csoportvezető Közvetlen telefon: +36 1 272 23 16 Mobil telefon: +36 20 570 91 86 E-mail: golej@pauker-holding.hu

Bernáth Mária

gyártmánygazda Közvetlen telefon: +36 1 272 22 99 Mobil telefon: +36 20 421 16 33 E-mail: bernath@pauker-holding.hu

Dóráné Sólya Éva

gyártmánygazda Közvetlen telefon: +36 1 272 22 91 Mobil telefon: +36 20 468 69 84 E-mail: solya.eva@pauker-holding.hu

Dudásné Takács Valéria

gyártmánygazda Mobil telefon: +36 20 457 37 17 E-mail: takacs.valeria@pauker-holding.hu

Farkasné Szenczy Nóra

gyártmánygazda Közvetlen telefon: +36 1 272 22 90 Mobil telefon: +36 20 286 53 59 E-mail: szenczy.nora@pauker-holding.hu

Fábry Gabriella

gyártmánygazda Közvetlen telefon: +36 1 272 22 90 Mobil telefon: +36 20 421 10 25 E-mail: fabry.gabriella@pauker-holding.hu

Huszár Viktória

gyártmánygazda Közvetlen telefon: +36 1 272 22 98 Mobil telefon: +36 20 472 90 80 E-mail: huszar.viktoria@pauker-holding.hu

Ling János

gyártmánygazda Közvetlen telefon: +36 1 272 22 90 /145 Mobil telefon: +36 20 253 77 20 E-mail: ling@pauker-holding.hu

Mazur Andrea

gyártmánygazda Közvetlen telefon: +36 1 272 23 10 Mobil telefon: +36 20 539 07 40 E-mail: mazur.andrea@pauker-holding.hu

Tihanyi Katalin

gyártmánygazda Közvetlen telefon: +36 1 272 23 13 Mobil telefon: +36 20 380 4500 E-mail: tihanyi.katalin@pauker-holding.hu

Giesz Péter

gyártmánygazda Mobil telefon: +36 20 514 10 80 E-mail: giesz@pauker-holding.hu

Gajda Éva

gyártmánygazda Mobil telefon: +36 20 468 4829 E-mail: gajda@pauker-holding.hu

Előkészítés

Fekete Szabolcs

előkészítés vezető Mobil telefon: +36 20 979 69 80 E-mail: szabolcs.fekete@pauker-holding.hu

Miklós Árpád

Mobil telefon: +36 20 332 72 23 E-mail: miklos@gmnpest.hu

Titkárság

Fejes Rita

Közvetlen telefon: +36 1 272 22 90 /101 E-mail: fejes@pauker.hu

Nagy Andrea

Közvetlen telefon: +36 1 272 22 90/102 E-mail: nagy@pauker.hu

Solymár Zsuzsa

Közvetlen telefon: +36 1 272 22 90 /103 E-mail: solymar@pauker.hu

Beszerzés

Vámos Imre

beszerzési vezető Közvetlen telefon: +36 1 272 22 90 /106 Mobil telefon: +36 20 509 02 30 E-mail: vamos@pauker-holding.hu

Szállítás

Mireisz Mátyás

szállításvezető Közvetlen telefon: +36 1 272 22 90 /117 Mobil telefon: +36 20 910 99 82 E-mail: mireisz.matyas@pauker.hu

Minőségügy

Csorba András

minőségügyi vezető Mobil telefon: +36203685851 E-mail: csorba.andras@pauker.hu

INGYENES MARKETING TIPPEK

Iratkozzon fel hírlevelünkre és értesüljön a legújabb marketing trendekről, akcióinkról, vegyen részt nyereményjátékainkon!